Balja Wybielacz do ubrań 600 g

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 19,50 zł 19.50
ilość szt.
Zyskujesz 19 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Balja
Kod produktu: 4BD6-766EA

Opis

Balja

Wybielacz do ubrań.

Jest całkowicie bezpieczny dla ubrań i środowiska naturalnego. Aktywny tlen (oxi-action) zawarty w wybielaczu, usuwa większość plam. Działa już w temperaturze powyżej 20°C.

Nie zawiera: chloru, enzymów, zeolitów ani środków konserwujących.

Sposób użycia:

Plamy : Proszek wymieszaj w proporcji 1:3 z wodą o temperaturze maks. 40°. Otrzymaną pastę nałóż na plamę na maks. 5 min. W razie potrzeby potrzyj w miejscu plamy. Ubranie wypierz. W przypadku uciążliwych plam powtórz procedurę.

Pranie : dodaj do proszku do prania:

- trudne i zaschnięte plamy: 3 łyżki stołowe (60 g),

- zwykłe plamy - 1,5 łyżki stołowej (30 g).

- Lepszy wygląd ubrań: dodaj łyżkę stołową wybielacza do każdego prania.

Wybielanie : dodaj 4 łyżki stołowe (60 g) do 4 l wody o temp. Maks. 40°C. Maksymalny czas namaczania dla tkanin kolorowych: 1 h, dla tkanin białych: 6 h. Po namoczeniu wypierz. Uwaga: należy sprawdzić trwałość kolorów nanosząc produkt na niewidoczną część odzieży, a następnie spłukując i pozostawiając do wyschnięcia. 

Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów ubrań.

Uwaga: nie używaj do prania materiałów z jedwabiu, skóry lub wełny. Nie używaj na emaliowanych lub powlekanych powierzchniach. Nie namaczaj odzieży z metalowymi dodatkami lub wykończeniem ognioodpornym. Namoczonej tkaniny nie wystawiaj na słońce przed praniem lub płukaniem.

Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. 

Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian. Wyprodukowano w Polsce.

Masa netto: 600 g

Skład:

>30% Nadwęglan sodu, węglan sodu, TEAD (aktywator bielenia).

Środki ostrożności:
Uwaga: zawiera nadwęglan sodu. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Działa szkodliwie po połknięciu. Może intensyfikować pożar. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni. Palenie wyrobów tytoniowych wzbronione. Trzymać z dala od odzieży/materiałów zapalnych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 40°C. Utleniacz. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Natychmiast zgłosić się do lekarza lub do ośrodka zatruć.

Opinie o produkcie (1)

18 października 2019

Idealny :) Kupiłam 1 opakowanie i za chwilę kupię kolejne . jest idealny do białej bielizny i skarpet:P rewelacyjnie też radzi sobie po namoczeniu z szarościami na białych koszulkach (ale nadruków nie odbarwia) :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl